9.kolo ML 2014-15 : HORNÍ HEŘMANICE - NHÚ 7:3

Náš zápas 9.kola EML 14-15.

V sobotu 22.11 jsme odehráli náš další zápas a to již utkání 9.kola letošního ročníku EML.

V tomto kole nás čekal zápas s týmem z Horních Heřmanic, tedy nám známý tým.

Pro úplnost statistik, s týmem Horních Heřmanic máme z předchozích roků tuto bilanci odehraných zápasů (3:6, 7:1, 5:7, 5:5, 4:4, 7:4, 5:1, 2:8, 5:11, 3:16, 6:7, 2:5, 3:11, 4:7, 2:7, 0:8, 4:8, 2:8, 3:10, 4:11, 10:3, 7:9, 3:3, 11:7, 2:17, 1:5, 3:8, 1:6, 2:5, 3:7, 3:8, 5:11, 5:2,3:2, 0:8, 5:6, 2:2, 7:12, 4:2, 4:5).
Tedy statisticky 36 zápasů s poměrem 8 výher, 4 remízy a 28 proher.
Minulý rok jsme odehráli zápasy s poměrem 7:12, 4:2 a 4:5.

Filip Radek
Kubát Petr

HORNÍ HEŘMANICE - NHÚ BALINKA 7:3 (3:1) - STATISTIKY - více zde

Do zápasu jsme vstoupil o 9hráčích a proti rychlíkům z Heřmanic to nevěstilo nic dobrého. Po úvodním oťukávání převzal taktovku soupeř a tak se na nás hrnul jeden útok za druhým. Ještě v první polovině poločasu jsme postupně třikrát inkasovali a prohrávali tak 0:3. Všechny góly podobné přes kopírák, rychlý protiútok, vyšachování, nedostatečné pokrytí. Nezbývalo než soupeřovu hru otupit, po timeoutu jsme útoky přeskupili a konečně začali i my soupeři zatápět. Po akci Milana s Tomášem prvně jmenovaný snížil na přijatelných 1:3 pět minut před koncem první půlky.

Do druhé půlky jsme počet doplnili do desíti a byli plni odhodláni s výsledkem něco udělat.Hrál se vyrovnaný hokej nahoru dolů, kde především gólmani ukazovali svoje umění. Bohužel jsme se nevyvarovali několika chyb, které se nám staly osudné. Soupeř postupně navýšil skóre po gólech v 58, 65 a 75minutě až na 1:6. Až teprve poté se nám podařilo alespoň nějakou z mnoha šancí využít a tak jsme výsledek zkorigovali po gólech v 76 a 78minutě. Nejprve MišaN dotlačil puk zpoza branky do sítě a následně Honza dorazil střelu Pajina a teči Lubina před brankou. Bohužel poslední slovo měl opět soupeř, kdy prakticky s konečným hvizdem ještě přidal poslední zářez do naší klece v 79minutě.

MM.

Co k zápasu dodat, výborný soupeř, který byl efektivnější a zaslouženě zvítězil.