8.kolo ML 2023-24 : NHÚ - HC LUKÁŠ 11:16

8.kolo ML 2023-24.

V sobotu 25.11. večer jsme odehráli další zápas městské ligy sezóny 23-24.

Čekal nás zápas s týmem HC Lukáš, s tímto týmem jsme se střetli naposledy v sezóně 13-14, to jsme hráli extraligu ML a prohráli jsme 3:10.

HC LUKÁŠ - NHÚ BALINKA 16:11 (7:7) - STATISTIKY - více zde

K dnešnímu zápasu jsme nastoupili s dvěma brankáři, kája s liborem se střídali na "půl". Dnešní první půle byla velmi vyrovnaná a hokej to byl nahoru dolů. Soupeři jsme se vyrovnali v rychlosti, chytrosti a efektivitě. V druhé půli se již projevila větší kvalita chlapů z Lukáše, my jsme měli "hluchou chvilku mezi 50 a 60 minutou, když jsme inkasovali 5 gólů v řadě. Ale postupně, na úvod jsme velmi rychle prohrávali, ale potom celou první půli jsme stále vedli o gól, až do 33.minuty, kdy to bylo 7:7. Naše góly v první půli vstřelili hattrickem ondra, dvakrát adam a po jedné petr s davidems. Myslím, že jsme soupeře překvapili a vyrovnané skóre po první půli odpovídalo dění na ledě.

V druhé půli jsme stále stíhali skóre dotahovat, až na zmíněnou desetiminutovku, kdy nám Lukáš utekl. Naše góly vstřelili petr, dominik a další dva ondra. Kája s Liborem nás také drželi, ale hlavně hokej to byl velmi pohledný a hlavně hodně útočný lahodící oku fanouška. Škoda, že jich přišlo jen cca pět. Konečné skóre 11:16 bylo hodně gólové, my jsme předvedli, co bylo v našich sílách.

Co říct závěrem, v konečném zúčtování byl soupeř lepší, hlavně ve druhé půli, ale naši kluci předvedli famózní výkon a fakt se na to dalo dívat. Bravo, no a za jednotlivce, ondra lítal jak z "řetězu", těch jeho osm kanadských bodů tomu odpovídalo, super představení,....