8.kolo ML 2017-18 : NHÚ - PIKÁREC 4:10

8.kolo ML 2017-18

V sobotu ráno dne 25.11.17 nás na ledě čekalo další kolo ML 2017-18.

V tomto kole nás čekal zápas s týmem Pikárce.

S tímto týmem se setkáváme na ledě již dlouho, naše bilance je následující (PÚ 0:1, 3:6, 3:6, 7:4, 2:0) a (ML 2:6, 3:3, 4:0, 3:1, 4:5, 4:1, 2:1, 7:2, 4:3, 4:5, 5:0, 3:6, 7:4, 3:5, 5:13, 2:3, 2:7, 6:11, 4:5, 5:0 kont).

Poslední mezi zápasy jsme odehráli poměrem 4:5 a 5:0 kont. a to v sezóně 15-16.

NHÚ BALINKA : PIKÁREC 4:10 (3:4) - STATISTIKY - více zde

V sobotu v časných ranních hodinách nás čekal další zápas ML. Na tento zápas, i když jsme to věděli dopředu, jsme lepili sestavu, jak to šlo. Dokonce vyjel na led i rekonvalescent lubin, aby nás bylo aspoň do počtu, v průběhu utkání ještě tak tak dohrával mirab. Tím nechci svalovat prohru a výsledek na nedostatečný počet hráčů, soupeř byl jednoznačně hokejovější a lepší.

Úvod zápasu byl snový, než se všichni zorientovali, vedli jsme 1:0. To se nám podařil závar v útočném pásmu, jara vyzkoušel pohotovost brankáře soupeře, vyražený puk před modrou uklidil do brány honza krásným projektilem. V 6.minutě to bylo již 2:0 pro nás, to pajin dokončil akci honzy, když dorážel puk do odkryté branky. Soupeř postupem času získával "led" pod nohama, někdy jsme se bránili zuby nehty, i tak jsme vyráželi alespoň do kontrů a stále drželi brankáře hostí pod jakýmsi "tlakem". Tým Pikárce obrátil skóre na 2:4, to po střelách či vyšachování, dva góly jsme paradoxně obdrželi při našich přesilových hrách, po kontrech soupeře do odkryté naší obrany. V 37.minutě jsme ještě do šaten snížili, to mira, který nahradil v útoku jaru (takže nás bylo stále 7,5 v poli), vybojoval puk v útočném rohu, našel pepu na modré a jeho střela skončila pod betony brankáře soupeře v síti. Do šaten jsme tedy odcházeli za stavu 3:4.

O přestávce jsme se povzbudili a šli na věc. Soupeř v druhé půli už dominoval utkání. Skóre narůstalo na až 3:8 do 66.minuty, kdy se nám podařilo alespoň snížit. Góly jsme dostali hned v 41.minutě, dále 47., 52. a v 55. minutě v oslabení. Na 4:8 po krásné akci miry s honzou zakončoval honza, který korunoval dnes svůj podařený gólový zápas, střelou mezi kruhy. Do konce utkání jsme dostali do šaten ještě dva "fíky", konečné skóre tedy znělo nakonec 4:10.

Nutno dnes pochválit všechny hráče, kteří vůbec přišli a odvedli maximum pro balinku. Na soupeře jsme sice neměli, což se asi čekalo, takže gratulace k vítězství do Pikárce.

A všem našim klukům díky za bojovný a heroický výkon.