8.kolo ML 2016-17 : NHÚ - HCF Dráhy 1:0

8.kolo ML 2016-17

Ve středu 16.11.2016 jsme odehráli další zápas sezóny.

V tomto kole nás čekal zápas s týmem HCF Dráhy, tedy spřáteleným týmem, na ledě se setkáváme velmi často a to jak v rámci ML či PÚ.

Pro úplnost statistik, s týmem Dráhy máme z předchozích roků tuto bilanci přátelských zápasů (2:2, 4:8, 7:5, 7:5, 2:4, 8:0, 5:1, 6:3, 5:6, 3:7, 8:7, 2:5, 1:3, 7:3) a zápasů městské ligy (4:2, 1:3, 9:1, 4:1, 0:1,4:4, 2:0, 2:7, 11:3, 3:5, 4:4, 0:10, 2:2, 6:3, 7:3, 9:4). Tedy statisticky 29 zápasů s poměrem 16 výher, 4 remízy a 11 proher.

Zápasy minulého ročníku jsme odehráli poměrem 9:4 (ML).

Pro úvodní hvizd naši trenéři určili následující sestavu, byli jsme rádi, že jsme se vůbec sešli.

Strádal Radek (A)
..
..

NHÚ BALINKA : HCF DRÁHY 1:0 (1:0) - STATISTIKY - více zde

Do dalšího zápasu ML jsme nastoupili na led proti týmu HCF Dráhy. Na středeční zápas se nás sešlo zprvu jen sedm do pole, nakonec nám vypomohl opětovně navrátilce Jelda a tak jsme mohli jít na to. Zvolili jsme taktiku na dva stálé obránce a dvě útočné lajny, což se nakonec ukázalo jako dobrá varianta.

Hned v úvodu jsme na tým HCF vlétli a zatlačili jej na jeho půli. Celkově jsme si v první půli vypracovali více šancí, bohužel, nebo snad bohudík z nich padl jen jeden gól. To běžela 10.minuta, zatlačili jsme soupeře před jeho branku a po krásné akci, když nahrával zprava raďa n. jirkovi za branku, ten z první posunul kotouč před bránu a míša z první vystřelil a nedal šanci brankáři týmu HCF. Hra plynula dále a my jsme velice zodpovědně drželi výsledek do konce první půle, další šance se nám již nepodařilo zužitkovat.

V kabině jsme přemýšleli, jestli něco měnit, nebyl však důvod a tak jsme šli na věc. Co dodat k druhé půli, stejný průběh jak ta první, jen soupeř více "kousal", hlavně jeho první lajna. My jsme makali a tak jsme se nakonec mohli radovat ze sice hubeného, ale krásného jednogólového vítězství.

Dnes jsme byli dle mého názoru lepším týmem a soupeře jsme udolali hlavně bojovností, obětavostí a snad i hokejovostí. Klobouk dolů před našimi všemi hráči, v osmi v poli to bylo velmi náročné.

Rád bych vyzdvihl neskutečný výkon obrany, tedy hlavně trio kája, ráďa, mira, no a ten zbytek se určitě také neztratil, díky chlapi všem za super zápas.