6.kolo PO ML 2018-19 : NHÚ - Bory 8:3

6.kolo PO ML18-19

Ve 6.kole nadstavby ML18-19 nás čekal zápas s týmem z Borů.

Zápasy s týmem Bory z naší historie skončily výsledky 12:2, 6:3, 10:2, 14:0, 7:4, 6:4 ,8:4, 12:2, 10:0, 12:1, 11:3 a 8:2 pro NHÚ.

První letošní zápas jsme vyhráli 8:2.

Pro úvodní hvizd naši trenéři určili následující sestavu na tyto formace:

...

NHÚ BALINKA - BORY 8:3 (3:1) - STATISTIKY - více zde

Další zápas, který "lámal" první polovinu nadstavby jsme odehráli v devíti v poli, ale i tak jsme byli jasným "papírovým" favoritem utkání.

Úvod zápasu byl celkem vyrovnaný, když soupeř bruslil, ale hlavně se hodně dobře soustředil na defenzívu. Nějakou dobu nám trvalo, než jsme si zvykli na zataženou obranu hostí a tak jsme skóre otevřeli až v 15.minutě zápasu. To po akci dva na jednoho nahrával do brejku david a nezištně střílel michal na 1:0. Hned v 18.minutě jsme navýšili skóre, to po nahrávkách od miry, přes michala střílel nyní z kruhů david a protrhl málem síťku. No a skvostnou pětiminutovku jsme završili gólem na 3:0, o který se po nahrávkách od modré miry po mantinelu za branku, dále spoza branky od michala nejlépe před bránou orientoval radan a zasunul koutouč na správné místo. Hosté z Borů se snažili hrát stále hokej, hlavně nás proháněli rychlými kontry. My jsme až na pár okamžiků byli pozorní, avšak ve 26.minutě jsme i tak inkasovali po střele přes našeho bránícího hráče. Do konce první půle se již nic převratného nestalo a tak se šlo do šaten se skórem 3:1.

V půlce jsme nabrali síly a šli opět na to. Úvod druhé půle se podobal první půli, i když jsme měli herní převahu, soupeř hrál na kontry, museli jsme býti stále ve střehu. Byly pasáže, kdy to nebylo tolik koukatelné, ale celkově se hra ve druhé půli na oko určitě zlepšila či vylepšila. Ve 47.minutě jsme navýšili stav na 4:1, opět akce v útočném pásmu, po akci david, radan zakončoval michal. Hráči z Borů snížili na 4:2 v 53.minutě po naší chybě za naší brankou, když jsme nabídli po špatné rozehrávce soupeři dárek, kterým nepohrdl. V tuto chvíli to bylo nahoru dolů, hosté vycítili šanci na snížení skóre, otevřeli hru a tak se bylo na co dívat. Šance se nyní střídaly na obou stranách. Zápas jsme utnuli v 60.minutě, když milda střelou z kruhů vymetl šibenici, po nahrávkách od honzy a jary. V 65.minutě to bylo již 6:2, opět závar v útočném pásmu, zakončoval opět david, nahrávali skoukmenovci z lajny michal a pepé. V 68.minutě završil hattrick david, když ho do brejku vyslal mira, david bravúrně zakončil blafákem na 7:2. O tři minuty poté to bylo již 8:2, to radan zachytil špatné vyhození puku hostí z obranného pásma a střelou z kruhů předvedl své hokejové zakončovatelské dovednosti. Tým z Borů se snažil hrát, za což mu byl odměnou gól na 8:3 v 72.minutě, když zakončil brejk střelou přes našeho obránce. Do konce zápasu se již i přes další šance gólově nic více neudálo. Po zápase jsme si ještě vychutnali děkovačku našim fanouškům za podporu.

S houževnatým soupeřem nám chvíli trvalo, než jsme se nastartovali, potom to tam naštěstí začalo "padat". Zasloužené vítězství po bojovném výkonu s přispěním super koučinku od michalab, s ním nám to jde vždycky, díky míšo.

A po polovině nadstavby si držíme stále první příčku.