6.kolo ML 2018-19 : NHÚ - SK VÍDEŇ 3:5

6.kolo ML18-19.

V dalším, již 6.kole ML 18-19 nás čekal tým z Vídně,

který každoročně patří v ML k těm lepším či nejlepším. S tímto týmem máme z předchozích ročníků ML bilanci (4:2, 1:4, 3:1, 0:4, 3:7, 4:2, 5:2, 3:3, 3:1, 2:5, 5:6, 3:6, 5:6, 1:5, 1:4, 2:2, 6:6, 4:9, 5:7, 2:7, 3:7, 1:8, 6:10).

Minulý rok jsme náš vzájemný zápas prohráli 6:10.

Rous Petr ml.

---
 ---
 ---

NHÚ BALINKA : SK VÍDEŇ 3:5 (1:3) - STATISTIKY - více zde

K dnešnímu večernímu zápasu jsme nastoupili v počtu desíti v poli, tedy ideál. Čekal nás nám herně nepříjemný soupeř, kterého jsme již čtrnáct utkání v řadě neporazili a tak pokud jsme chtěli dnes uspět, museli jsme se vydat ze všech sil.

V úvodu utkání jsme soupeře překvapili útočnou hrou, odměnou nám byl gól v 8.minutě zápasu, když spoza naší branky založil útok miram, jara posunul do brejku michala, který střelou zprava přes obránce zaskočil brankáře týmu SK. Utkání se "valilo" dále, na ledě se odehrávala vyrovnaná bitva. Bohužel v poslední desetiminutovce jsme přišli o náskok, paradoxně při našich dvou přesilovkách. Asi jsme soupeře při naší výhodě podcenili, dva kontry,v 32. a 33.minutě, z toho dva góly. A do šatny ještě jeden gól třepetající se v naší brance, to po závaru v 38.minutě.

V šatně jsme se snažili povzbudit, stále se dalo utkání otočit. Hned ve 42.minutě jsme skóre snížili na 2:3, to nahrával petr na střelu honzy, brankář se nestačil přesunout. Soupeř nám utekl v prostřední fázi druhé půlky, když v 50.a 67. minutě navyšoval na již 2:5. Do konce utkání jsme ještě zápas korigovali na 3:5, to jsme využili protiútok po ose honza, jara a opět honza.

Dnes jsme odehráli podařené utkání, i když všechny body bral soupeř. Týmu hostí blahopřejeme k vítězství, které si bezpochyby i zasloužil za využité šance.

Naše první letošní prohra, ale po srdnatém výkonu.

Z našich hráčů, všichni bojovali nadoraz a zaslouží pochvalu.