6.kolo ML 2016-17 : NHÚ - Benetice 3:11

6.kolo ML 2016-17.

Ve středu 2.listopadu, na dušičky, jsme sehráli další mistrovský zápas.

V tomto kole nás čekal zápas s týmem Benetic, tým který míří tabulkou do nadstavbové části o postup do extraligy.
S týmem z Benetic jsme v historii ML sehráli jen 8 utkání a to s výsledky 5:4, 1:4, 2:1, 5:4, 3:2, 5:3, 5:5, 4:5.

Minulý rok jsme odehráli zápasy ze skórem 5:3, 5:5 a 4:5.

Filip Radek
...
...

NHÚ BALINKA - HC BENETICE 3:11 (0:7) - STATISTIKY - více zde

K dnešnímu utkání jsme nakonec nastoupili alespoň v osmi lidech v poli, když přišel "zraněný" tomáš. Omluvenky a marodka se rozšířila a tak jsme rádi, jak jsme rádi.

V úvodu utkání na nás tým Benetic vlétl a během deseti minut jsme prohrávali 0:3. Všechno rychlé akce na téměř jeden dotek, my jsme ještě zůstali v "kabině". I když jsme se dostali postupem času do utkání, soupeř byl rychlejší a přesnější a hlavně střílel góly. Ty padly do naší sítě dále ve 20., 32.,33. a 35.minutě a tak to bylo po půli 0:7, což vypadalo docela na ručník.

V šatně jsme se povzbudili a šli na věc. Po přestávce jsme na ledě začali více lítat a v úvodu druhé půle jsme měli i více ze hry. I tak však každý protiútok týmu Benetic "smrděl" gólem, takže jsme se museli mít hodně na pozoru, přečíslení soupeře po našich ztrátách v útočném pásmu byly "smrtelné". V 47.minutě jsme dostali gól z rychlého kontru. My jsme náš alespoň jeden gól vstřelili v 49.minutě, to z našeho obranného pásma vyvezl puk raďa po předchozím přistrčení či výměně puku s jarou, raďas našel na levém křídle na modré mildu, který bombou od modré konečně prostřelil brankáře týmu benetic, trefa do šibenice. Stav 1:8 vydržel do 57.minuty, když jsme inkasovali opět z přečíslení. V 69.minutě jsme vstřelili druhý gól, to jara po výměně puku s pepém vystřelil přes obránce, brankář našel puk až v bráně. V 71.minutě jsme však inkasovali zase my, skóre tedy 2:10. V 73.minutě jsme dali třetí gól, nyní honza po mezinahrávkách s tomášem, sebral puk znovu a prostřelil vše před sebou. Hosté nám přidali ještě jeden přídavek, na konečné skóre 3:11 zvyšovali hráči týmu Benetic jak jinak než z rychlého kontru.

Utkání probíhalo v rychlém tempu, hlavně však tým Benetic udával ráz utkání. My jsme začali hrát až ve druhé půli, když jsme byli alespoń trochu rovnoceným soupeřem, týmu Benetic nutno pogratulovat k vítězství, které si jednoznačně zasloužil.