5.kolo PO ML 2023-24 : NHÚ - Stránecká Zhoř 2:5

5.kolo PO ML 23-24.

V sobotu 20.01.24 na led proti nám vyjel tým ze Stránecké Zhoři.

Tým ze Stránecké Zhoři patří ke stálým účastníkům soutěže ML a s tímto týmem jsme v naší historii odehráli několik zápasů ML. Bilanci máme celkem vyrovnanou a výsledkově vypadá takto 2:3, 2:4, 2:4, 0:3, 6:4, 4:0, 7:3, 9:2, 5:2, 5:5, 9:3, 6:8, 4:5, 7:1, 5:5, 5:1, 4:6, 4:5, 17:0, 9:2, 10:3, 5:5, 12:2, 1:1, 3:5, 5:4, 7:8, 5:4, 7:3, 3:4 a 13:1.

Letošní první zápas jsme vyhráli jednoznačně 13:1.

Pro úvodní hvizd naši trenéři určili následující sestavu.

NHÚ BALINKA : STRÁNECKÁ ZHOŘ 2:5 (0:3) - STATISTIKY - více zde

V první půli jsme se trápili, hosté hráli důrazný hokej, který nám nevyhovoval. Navíc i náš vstřelený a neuznaný gól nás docela rozhodil...

V druhé půli jsme na to vlétli a snížili na 2:3 a vyrovnání viselo ve "vzduchu". Nicméně po zbytečně obdrženém gólu bylo po nadějích a tak jsme ještě před koncem dostali pátý gól.

Dnes to tolik nešlo, hlavně v první půli, nemohli jsme se jakoby srovnat. V druhé půli jsme to málem dotáhli, ale přece jen něco tomu chybělo...