5.kolo PO ML 2018-19 : NHÚ - HCF Dráhy 4:9

5.kolo PO ML18-19

V 5.kole nadstavby sezóny 18-19 ML nás čekal zápas s týmem HCF Dráhy.

Pro úplnost statistik, s týmem Dráhy máme z předchozích roků tuto bilanci přátelských zápasů (2:2, 4:8, 7:5, 7:5, 2:4, 8:0, 5:1, 6:3, 5:6, 3:7, 8:7, 2:5, 1:3, 7:3) a zápasů městské ligy (4:2, 1:3, 9:1, 4:1, 0:1,4:4, 2:0, 2:7, 11:3, 3:5, 4:4, 0:10, 2:2, 6:3, 7:3, 9:4, 1:0, 6:7, 5:1, 1:2, 6:5, 4:5, 2:2). Tedy statisticky 35 zápasů s poměrem 19 výher, 5 remíz a 14 proher.

Letošní sezónu jsme odehráli první zápas poměrem 2:2.

Pro úvodní hvizd naši trenéři určili následující sestavu.

NHÚ BALINKA : HCF DRÁHY 4:9 (2:4) - STATISTIKY - více zde

Do dalšího zápasu jsme vstupovali s cílem prodloužit sérii vítězných zápasů. Prakticky od první minuty jsme se do soupeře zakousli a byli jsme odměnění již ve 2.minutě, kdy vysunul Mira MisuN a ten sólový únik proměnil, vedli jsme 1:0. To byl bohužel první a poslední světlý moment utkání z naší strany. I když jsme byli opticky lepší, góly od této chvíle začal dávat soupeř. Utkání otočil po slepených brankách v 5.a 9.minutě. V prostřední části první půle jsme zase opticky byli lepší, ale soupeřům gólman byl vynikající. Navíc po dvou dalších slepených gólech v 35. a 38.minutě jsme už prohrávali 1:4. Do půlky jsme ještě dokázali snížit po akci PetraR, kdy zakončoval Honza a to minutu před pauzu.

Na ledě jsme se trápili a tak jsme pozměnili útočné řady. S nástupem na led jsme ihned snížili v 45.minutě po gólu PetraR, kdy se do akce zapojil i David a Honza. Vypadalo to, že by druhá půle mohla patřit nám. Z omylu nás však soupeř rychle vyvedl, kdy po dalších brejcích a našich zaváháních o zápasu prakticky rozhodl góly v 46.,49. a 51.minutě. Sice jsme se snažili i za tohoto nepříznivého stavu, ale gólman soupeře chytal famózně a zakončení bylo dnes alfou omegou zápasu. Na konci jsme prakticky rezignovali a po dvou dalších gólech v 75. a 76.minutě to vypadalo na potupnou desítku. Naštěstí jsme se probrali, snížili v 77.minutě gólem Honzy po akci celého útoku, Davida a PetraR. Soupeři jsme desítku nepovolili, ale to bylo dnes vše.

MM.

Dnešní zápas byl o efektivitě a v tom jsme za soupeřem jednoznačně zaostávali, tedy nezbývá než soupeři pogratulovat. Spadli jsme z hrušky dolů a příště je třeba se lépe na zápas připravit, do klína nic nespadne samo.