4.kolo ML 2017-18 : NHÚ - KABADESIGN 8:5

4.kolo ML 2017-18.

V sobotu 28.10.2017 v ranních hodinách jsme začali další zápas ML 2017-18.

V tomto kole nás čekal již pátý zápas na poli městské ligy s týmem Pepíka Vaculy, tedy KABADESIGN, výsledky 5:5, 10:2, 4:2 a 8:6.

Zápasy minulého ročníku v rámci ML jsme vyhráli poměrem 10:2, 4:2 a 8:6.

NHÚ BALINKA - KABADESIGN 8:5 (5:3) - STATISTIKY - více zde

Dnes jsme po všech omluvenkách nastoupili se sestavou osmi hráčů v poli, soupeř na tom nebyl o nic lépe. I ten menší počet hráčů do pole však neovlivnil kvalitní zápas, který se hrál většinou tempem nahoru dolů.

Hned v úvodu po šancích na obou stranách jsme se ujali vedení, to běžela 5.minuta. Střílel raďas, dorážel zleva do odkryté branky david. Hned v 7.minutě bylo vyrovnáno, to po rychlém protiútoku jsme inkasovali střelou z pravého křídla. Hra plynula dále v tempu a další gól ne a ne přijít. A to jsme měli dokonce přesilovku pět na tři, ale to jsme se asi ještě zahřívali. Až nastala 20.minuta a byli jsme to my, kdo převážil misky na svoji stranu. To po krásné akci po ose david, milda a pěťa, zakončoval petr zprava střelou nad beton. Hned za dvě minuty to bylo již 3:1, to milda vyhrál buly za sebe a brácha raďas vymetl šibenici od modré. Soupeř se nenechal zahanbit a hned ve 23.minutě to bylo zase jen o gól, na 3:2 snižoval po střele od tyčky. Ve 26.minutě jsme se navezli do útočného pásma, jara našel před brankou nezištně mildu, který střelou z první nedal brankáři šanci a bylo to 4:2. Ve 29.minutě jsme pykali v našem oslabení, gól nám dával pepík, po dorážce ze svého průniku. Do konce první půle jsme navýšili skóre ještě na 5:3, to pěťa dorážel puk střelou po ledě po předchozí střele raďasem. A to bylo v první půli vše, docela přestřelka.

V kabině jsme se ujistili, že naše taktika platí a hrajeme oba týmy docela pohledný hokej, takže se šlo na věc beze změn. Skóre 5:3 vydržel 57.minutě jsme skóre opět navýšili, to po závaru, kdy se přeléval puk z hokejek mildy a jary až k raďasovi, který prostřelil vše před sebou a korunoval svůj výborný výkon. V 67.minutě jsme navýšili na 7:4, to zatáhl puk milda do útočného pásma a honza se střelou nemýlil. V 73.minutě to bylo již 8:4, když honza zachytil rozehrávku soupeře a prostřelil vše před sebou, střela spoza kruhů pod víko. Soupeř do konce utkání ještě skóre zkorigoval na 8:5, to po střele od modré. Více jsme už nestihli a tak jsme odcházeli do šaten dnes za příznivého skóre.

V dnešním zápase jsme dokázali zvítězit výbornou taktikou, hrou plnou bojovností na hranici "sebeobětování" a také jsme využili své herní dispozice. A samozřejmě efektivita také rozhodla.Všechny hráče včetně soupeře nutno pochválit za výborný rychlý hokej, dalo se na to určitě dívat. A rozhodčí odvedli také velmi dobrý výkon na obě strany.

Z našich hráčů je potřeba pochválit úplně všechny, super kluci. Pokud bych měl někoho vyzdvihnout, tak snad hru obrany a raďas byl dnes jako velmi efektivní článek hodně vidět. Super všichni a jen tak dále.