3.kolo ML 2018-19 : NHÚ - Stránecká Zhoř 5:5

3.kolo ML18-19.

V dalším kole ML, nyní třetím na led proti nám vyjel tým ze Stránecké Zhoři.

Tým ze Stránecké Zhoři patří ke stálým účastníkům soutěže ML a s tímto týmem jsme v naší historii odehráli několik zápasů ML. Bilanci máme vyrovnanou a výsledkově vypadá takto 2:3, 2:4, 2:4, 0:3, 6:4, 4:0, 7:3, 9:2, 5:2, 5:5, 9:3, 6:8, 4:5, 7:1, 5:5, 5:1, 4:6, 4:5, 17:0, 9:2 a 10:3.

Minulý rok jsme nadělovali a vyhráli 17:0, 9:2 a 10:3.

Pro úvodní hvizd naši trenéři určili následující sestavu.

Filip Radek
...
...

..

NHÚ BALINKA : STRÁNECKÁ ZHOŘ 5:5 (1:2) - STATISTIKY - více zde

K našemu dalšímu zápasu jsme nastoupili proti týmu Stránecké Zhoři, proti kterému se nám minulý rok vydatně dařilo. Do zápasu jsme nastoupili v devíti hráčích v poli

Dnešní zápas byl velmi podobný zápasům minulé sezóny, akorát s tím rozdílem, že se nám nepodařilo zápas dotáhnout do vítězného konce. Soupeř celý zápas "kousal", hrál na kontry a tak bylo skóre stále otevřené. My jsme se herně zvedli hlavně ve druhé půli.

A dokonce v posledních deseti minutách padly čtyři góly, soupeř vždy stačil vyrovnat.

O naše góly se přičinil hlavně míšan, autor čtyř fíků hlavně po nezištných umístěných střelách a radan, který využil přesilovku po krásné kombinaci. Ještě nutno zmínit, že se nám podařilo vstřelit gól i při oslabení, byl to míšan po nezištné střele pod víko při nájezdu, když ujel oběma obráncům.

Tak druhá letošní a zasloužená remíza, zápas jak na houpačce, náš výkon se zvedl až ve druhé půli, a i když jsme na konci utkání dvakrát vedli, soupeř vždy okamžitě srovnal, škoda jen až přehnané tvrdosti na ledě....