2.kolo ML 2022-23 : NHÚ - SK Mostiště 2:9

2.kolo ML 22-23.

V pátek dne 07.10.2022 jsme odehráli druhý zápas sezóny ML 2022-23.

V tomto kole nás čekal zápas s týmem z Mostišť. Tedy s týmem, který hraje extraligu ML, takže byl jasným favoritem utkání.

S týmem SK jsme hráli naposledy minulou sezónu 21-22, to jsme prohráli 1:9.
Jinak jsme celkem odehráli 4 zápasy, všechny jsme prohráli se skórem 1:9, 1:10, 5:7 a 1:9.

NHÚ BALINKA - SK Mostiště 2:9 - STATISTIKY - více zde

Na dnešní utkání jsme dali dohromady už devět lidí v poli, což bylo pozitivní. Nicméně nás čekal těžký soupeř a to tým z nedalekých Mostišť...

V první půli jsme odehráli dobrou partii, při troše štěstí a umu jsme mohli dát a uhrát i remízový výsledek. Nicméně tým SK asi i tak vedl zaslouženě.

V druhé půli jsme bohužel inkasovali hodně branek v rychlém sledu a to hlavně z rychlých protiútoků či využitých přesilovkách soupeře. My jsme už skóre jen korigovali na stav 1:7, to po gólu radana, kterému nahrával pokec. Druhý náš gól, který ukončil skóre stavem 2:9, vstřelil pokec, když mu nahrávali duo bratři mildas a raďas. Takže konečné skóre 2:9.

Kluci díky za bojovnost a přístup...možná krutý výsledek, nicméně soupeř byl přece jen živější a lepší...