12.kolo PO ML 2018-19 : NHÚ - Bory 10:2

12.kolo PO ML18-19.

Ve 12.kole nadstavby ML18-19 nás čekal zápas s týmem z Borů.

Zápasy s týmem Bory z naší historie skončily výsledky 12:2, 6:3, 10:2, 14:0, 7:4, 6:4 ,8:4, 12:2, 10:0, 12:1, 11:3, 8:2 a 8:3 pro NHÚ.

První letošní zápasy jsme vyhráli 8:2 a 8:3.

NHÚ BALINKA - BORY 10:2 (6:0) - STATISTIKY - více zde

V dalším a posledním zápase sezóny ML 2019-19 jsme nastoupili proti týmu z Borů, se kterým máme pozitivní bilanci a oba týmy leží na protilehlých pólech tabulky. Chtěli jsme si zahrát hokej a zakončit tak hokejově výbornou letošní sezónu. Bylo nás jedenáct a tak jsme se v obraně někteří prohodili po půlce.

Úvod zápasu byl gólově velmi rychlý a dalo by se říci, že to byl petr, který vlastně utkání rozhodl. Během pěti minut nastřílel hattrick a při stavu 3:0 bylo utkání rozhodnuto. Góly padly ve 3., 5. a 7.minutě, nejdříve po samostatné akci petra, druhý gól po nahrávce do brejku od davida a třetí gól padl po vyhranném buly od radana, peťa našel skulinu v postoji brankáře. Utkání se hrálo dále, prakticky jsme měli více ze hry, soupeř kousal z brejků. Do půlky jsme přidali ještě další tři góly. Na 4:0 navyšoval david v 22.minutě po perfektní sehranné akci na jeden dotek od mildy a michala. Ve 28.minutě jsme využili přesilovku michalem po nahrávkách z našeho obranného pásma od jary, přes davida, míša zakončoval útočnou akci. Na 6:0 skóroval opět peťa, nyní po nahrávkách od radana a miryb.

V půlce jsme nabrali síly, povzbudili se a šli opět na to. Druhé půle se podobala té první půli, i když jsme měli v úvodu herní lehký výpadek a chvíli nám trvalo se nastartovat a vstřelit další gól. Toho využil soupeř, když snížil v 51.minutě na 6:1 po naší chybné rozehrávce z obranného pásma. V 60.minutě jsme využili další přesilovku, byl to opět peťa, když si narazil s kapitánem mirou a zakončoval na 7:1. Na 8:1 dával z protiútoku gól opět petr, do brejku ho vyslal raďas a miram v 63.minutě. V 69.minutě jsme dali devátý gól, to střílel nyní michal po nahrávkách raďase a davida. Soupeř snižoval v 72.minutě po střele od modré na 9:2. Do konce zápasu jsme dali i kýžený desátý gól a nemohl to být nikdo jiný než petr, který zakončil svoji individuální akci. A to už byl konec zápasu a také konec letošní sezóny v ML.

Musíme zároveň poděkovat našim fanouškům za podporu nejen v tomto zápase, ale v průbehu celé sezóny, díky všem.

S houževnatým soupeřem nás nastartoval petr, který vstřelil úvodní góly a navíc celkem sedm "fíků" a stal se tak bezpochyby hráčem utkání. Takový kousek se jen tak nepoštěstí.

Soupeři díky za férovou hru a všem přejeme mnoho dalších úspěchů nejenom na sportovním poli a nejenom v další sezóně. Naviděnou za půl roku, NHÚ.