10.kolo PO ML 2018-19 : NHÚ - Stránecká Zhoř 1:1

10.kolo PO ML18-19.

V dalším kole ML, nyní desátém zápase nadstavby na led proti nám vyjel tým ze Stránecké Zhoři.

Tým ze Stránecké Zhoři patří ke stálým účastníkům soutěže ML a s tímto týmem jsme v naší historii odehráli několik zápasů ML. Bilanci máme celkem vyrovnanou a výsledkově vypadá takto 2:3, 2:4, 2:4, 0:3, 6:4, 4:0, 7:3, 9:2, 5:2, 5:5, 9:3, 6:8, 4:5, 7:1, 5:5, 5:1, 4:6, 4:5, 17:0, 9:2, 10:3, 5:5 a 12:2.

Letos jsme vzájemné zápasy odehráli 5:5 a 12:2.

Pro úvodní hvizd naši trenéři určili následující sestavu.

...

..

NHÚ BALINKA : STRÁNECKÁ ZHOŘ 1:1 (1:1) - STATISTIKY - více zde

K dnešnímu utkání jsme nastupovali v oslabené sestavě, přesto s cílem zvítězit a upevnit si první místo v tabulce. Soupeř nastoupil v nekompletní sestavě a tak prakticky od začátku zápasu jsme si vytvořili soustavný tlak. Obraz zápasu se nezměnil prakticky celý zápas a tak to bylo jen o dobívání soupeřovi branky. Několik ložených šancí na začátku jsme nevyužili a s to se s námi táhlo celý zápas. Soupeři jsme nabídli jen ojedinělé šance. Jedna z mála byla soupeřem proměněna v 27.minutě, kdy využil přesilovou hru. Po gólu se soupeř opět stáhl do obranné ulity, přes kterou jsme se nemohli dostat, navíc opětovně jsme rozchytali soupeřova gólmana, který předváděl jeden lepší zákrok než druhý. Uklidnění se přeci jen dostavilo v 35minutě, kdy jsme konečně vyšachovali soupeře a do prázdné branky uklidil puk Honza po souhře s bratrem Pepou.  S tímto stavem skončila i půlka.

V druhé polovině se obraz hry prakticky nezměnil, soupeř jen bránil, vyhazoval puky a občas přešel do protiútoku, ale to byla dnes jen výjimečná záležitost. Bravurní až „haškovské“ zákroky gólmana z Bystřice nám však nedovolili více skórovat, a tak zápas dospěl do remízového konce.

MM.

Co k zápasu dodat, hra kočky s myší, přesto jsme vítězství neurvali. Chybělo to pomyslné štěstí v koncovce, na to se ale nehraje, tedy nezbývá než soupeři pogratulovat k vydřenému bodu. Palec nahoru pro bystřického gólmana.