10.kolo PO ML 2017-18 : NHÚ - Bory 11:3

10.kolo nadstavby.

Dne 3.3.2018 jsme odehráli náš další zápas nadstavby ML sezóny 2017-18.

V tomto 10.kole nadstavby nás čekal zápas s týmem z Borů.

Zápasy s týmem Bory z naší historie skončily výsledky 12:2, 6:3, 10:2, 14:0, 7:4, 6:4 ,8:4, 12:2, 10:0 a 12:1 pro NHÚ.

Letošní zápasy jsme vyhráli 10:0 a 12:1.

Pro úvodní hvizd naši trenéři určili následující sestavu na tyto formace:

Rous Petr ml.

NHÚ BALINKA - BORY 11:3 (7:0) - STATISTIKY - více zde

Ráno v sobotu 3.3.18 jsme odehráli náš další zápas nadstavby o umístění. Sice jsme měli lehké problémy se sestavou, alespoň to tak předem vypadalo, ale bylo nás nakonec dostatek, tedy deset do pole. Přišel se podívat i david a tak jsme mu mohli pogratulovat k narození prcka.

Úvod zápasu jsme se hodně hledali a i před některé naše jasné šance, byla hra celkem vyrovnaná. Kluci z Borů jezdili a stále nás napadali při rozehrávce. My jsme byli pořád v šatně a to téměř až do dvacáté minuty. Potom se to rozjelo. V 19.minutě otevřel skóre pája, když střílel zlevého křídla z první. V závaru v našem útočném pásmu mu přihrávali tomáš a honza z pravého křídla. Ve 21.minutě to bylo 2:0, gól vstřelil o obránce hostí kapitán mira, do střely mu nahrával petr. Ve 22.a 23.minutě předvedl výborné individuální akce peťa, oba dva góly po nájezdech a krásných zakončeních. Do kontrů rozjížděli petra radan s jarou, v druhém případě mira. Ve 25.minutě jsme navýšili na 5:0, to si do útočného pásma najel jara, vrátil puk za sehe na raďase, který vymetl šibenici. Ve 31.minutě zvyšoval radan na již 6:0, to si vyměnili v útočném pásmu puk s jarou, ten ještě vrátil kotouč před branku a radekn se z levého křídla nemýlil a podél betonu našel skulinu v postavení brankáře. No a v 35.minutě jsme završili gólově úvodní půlku, puk si vyměnili raďas s petrem po souhře až z našeho obranného pásma, petr nezištně v útočném pásmu vrátil puk do křídla zpět raďasovi a ten vymetl pavučinu v brance střelou z pravého křídla na 7:0. A to se šlo již pomalu do šaten za našeho příznivého skóre.

V šatně byla nálada hodně dobrá, o utkáni bylo vlastně již rozhodnuto a tak jsme k tomu "bohužel" i přistoupili. Druhou půlku jsme začali stejně jak tu první, takže lehké trápení, které však pokračovalo skoro celé druhé dějství. Soupeř nás někdy i zatlačil a my to z těží vyhazovali. Hned v 42.minutě soupeř snížil na 7:1, po závaru před naší brankou. My jsme navýšili skóre na 8:1 v 55.minutě. To završil nájezd blafákem do bekhendu peťa, když mu do kontru před modrou nahrával zleva jara, petr oslavil svůj dnešní hattrick. Na 9:1 prostřelil brankáře kolem betonu kapitán mira, puk předtím v útočném pásmu za brankou vybojovali a nahráli na gól radan a jara. Desátý gól završil střelou zprvní zleva pajin, když mu nahrával nezištně z pravého rohu honza. No a pajin završil dnes i hattrick a to v 73.minutě, opět střelou, nyní mezi betony zleva, opět po nahrávce od honzy. A bylo to na 11:2. Ještě předtím totiž soupeř snížil na 10:2, v 68.minutě, když nás opět zavřel v našem obranném pásmu. My jsme už další gól dnes nevstřelili, šance jsme měli, nejenom však my, ale i soupeř, který nakonec minutu před koncem snížil na 11:3 střelou od modré. A to byl již konec našeho dalšího vítězného zápasu.

Dnes jsme byli určitě lepším týmem, hráli jsme však jen "jakoby" v určitých pasážích a trochu jsme se možná i podvědomě šetřili. Tím však nechci snižovat výkon hráčů z Borů, ti stále makali a hru nám znepříjemňovali.

My jsem však stále na vlně euforie, utkání jsme měli ve své "moci".

Chtěl bych pochválit zase všechny naše kluky, navázali jsme tak na úspěšné minulé zápasy. Kéž by forma vydržela dále, těžší zápasy určitě ještě přijdou.