10.kolo ML 2018-19 : NHÚ - KŘIŽANOV 4:9

10.kolo ML18-19.

V 10.kole ML nás čekal zápas s týmem Křižanova.

S tímto soupeřem jsme odehráli zatím 10 zápasů a to s výsledky 9:2, 7:2, 1:4, 2:2, 1:4, 2:2, 7:5, 5:7, 6:2 a 2:8.

První letošní zápasy jsme odehráli s výsledky 5:7, 6:2 a 2:8.

Rous Petr ml.
..
..
..
..

NHÚ BALINKA : KŘIŽANOV 4:9 (1:5) - STATISTIKY - více zde

Téměř s koncem základní části nás čekal další těžký zápas, proti nám vyjel tým z Křižanova. Pokud bychom dnes vyhráli, mohli bychom pomýšlet na možnost hrát ve střední ligové skupině.

V důležitém zápase jsme však tahali za kratší konec, soupeř nás hlavně v bruslení převýšil, a když mezi dvacátou a třicátou minutou odskočil na rozdíl čtyř gólů, bylo o výsledku prakticky rozhodnuto. Navíc jsme nezachytili ani začátek druhé půle, kdy jsem do 52minuty čtyřikrát inkasovali. Teprve poté jsme začali lépe bruslit a utkání alespoň zkorigovali.

O naše góly se postarali, v 8minutě po pěkné akci Honzy se střílejícím Lubinem. V 58minutě po další krásné akci přes střední pásmo se prosadil David po pěkném vysunutí od Honzy. V 62minutě bravurně zakončil trestné střílení David po předchozím faulu při samostatném úniku. V 70minutě další pěkný gól Honzy po vynikající souhře s Davidem.

Další naše šance zůstaly nevyužity i s přispěním výborných zákroků gólmanova soupeře.

Góly     8min  1:1  Lubin (Honza)

58min  2:9   David (Honza)

62min  3:9  David trestné střílení

70min  4:9   Honza (David)

David  2+1, Honza 1+2, Lubin 1+0

Góly soupeř 6,9,25,27,36 a 43,45,47,52min.

V dnešním utkání do 60minuty dominoval na hřišti soupeř a našich 20minut již na nějaký zvrat nestačilo. Jediní, kteří snesli slušnější měřítko byla dnes produktivní dvojka David s Honzou.

Soupeři gratulujeme k zaslouženému vítězství.