1.PÚ 15-16 NHÚ - THC Kabaddesign 5:12

1.PÚ zápas sezóny 2015-16

V úterý 15.09.2015 jsme ve večerních hodinách nastoupili do velkomeziříčské arény k našemu prvnímu letošnímu přátelskému zápasu, přijali jsme pozvání od týmu Kabadesign.

Účast hráčů sice nebyla ideální, ale i tak jsme mohli nasadit dvě kompletní formace.

NHÚ BALINKA - THC KABADESIGN 5:12 - STATISTIKY - více zde

Dnešní zápas se nesl v útočném duchu, útočné akce dominovaly nad obrannými. Úvod zápasu jsme sice herně opanovali a měli dostatek šancí, bohužel bez gólového efektu. První gól padl až ve 20.minutě a to do naší branky. Další góly jsme dostali v rozmězí do 34.minuty, stav 0:4 mohl být klidně i opačný, efektivita však byla na straně THC. Poté se nám podařilo snížit, to v přesilovce Milda zasunul puk po ťukecu s Jarou a Pepou. Ve 46.minutě upravil skóre Honza na 2:4 a to z nájezdu na brankáře. No a 3:4 to bylo ve 48.minutě, když Jara využil chyby domácích. Ve 49.minutě to bylo po nedáš dostaneš 3:5. V 51.minutě Michal protlačil puk přes brankáře a bylo to zase jen o gól. Do 57. minuty to bylo zase 4:7, góly po kontrech týmu THC. V 60.minutě snižoval na 5:7 opět Michal, dokonce v našem oslabení po nájezdu na brankáře. A to bylo gólově z naší strany vše, postupně jsme dostali další góly, buď po chybách v naší rozehrávce nebo tým THC využil svá rychlá křídla a tak jsme nakonec dostali 12 zásahů do naší klece a utkání skončilo tedy poměrem 5:12.

Celkově jsme však viděli utkání pozitivně, předvedená hra splnila účel přátelského zápasu.

Ke statistikám, za náš tým vstřelili góly :

Míša 2x, Jara 1x, Milda 1x, Honza N. 1x

P.S. Komentář utkání je očima jednoho z hráčů a nemusí korespondovat s názory jiných aktérů utkání.