1.kolo PO ML 2023-24 : NHÚ - Ligno VM 8:8

1.kolo PO ML 23-24.

Druhý letošní zápas play-off jsme odehráli proti týmu Ligno VM, známým pod dřívějším názvem Kabadesign.

V tomto kole nás čekal již desátý zápas na poli městské ligy s týmem Pepíka Vaculy, nyní pod názvem LIGNO, výsledkově to máme 5:5, 10:2, 4:2, 8:6, 8:5, 9:6, 7:3, 6:5, 9:3, 2:6, 11:4, 7:5, 5:5 a 2:3.

Zápasy minulé sezóny jsme odehráli 7:5, 5:5 a 2:3.

NHÚ BALINKA - LIGNO VM 8:8 (5:4) - STATISTIKY - více zde

Do dnešního zápasu jsme prvně mysleli, že nastoupíme se třemi útoky, nakonec to dopadlo jako obvykle na dvě lajny.

První půle skončila 5:4 pro nás, když jsme stále v utkání vedli. Druhou půli jsme skóre navýšili a udržovali si stálé vedení až o dva góly. Bohužel jsme inkasovali v 74.minutě na 8:7 a téměř s koncem utkání v přesilovce hostí na konečných 8:8.

Ve vyrovnaném a slušně hranném utkání jsme bod ztratili až se závěrečným hvizdem. Avšak každý bod se nakonec počítá.