1.kolo PO ML 2018-19 : NHÚ - MĚŘÍN 17:1

1.kolo PO ML18-19

V pátek 14.12. ve večerních hodinách jsme odehráli první zápas nadstavby sezóny ML 18-19 ( 17.-23.) a to proti týmu Měřína.

S tímto týmem se setkáváme na ledě již dlouho, naše bilance je téměř  vyrovnaná a výsledkově to v zápasech vypadalo prozatím takto : ML 1:2, 8:3, 0:0, 3:2, 0:3, 2:1, 4:4, 2:5, 6:3, 4:8, 4:6, 10:6, 4:4, 7:4, 4:6, 4:0, 8:3, 9:1, 5:0 a 5:4.

NHÚ BALINKA - MĚŘÍN 17:1 (10:0) - STATISTIKY - více zde

Do dnešního utkání s týmem Měřína, který byl také nekompletní jsme vstupovali v osmi hráčích v poli. Po základní části jsme skončili na 7.místě, soupeř na 12.místě, takže jsme byli favoritem.

Na soupeře jsme vlétli a v 6.minutě jsme vedli již o 3 góly po brankách honzy, michala a opět honzy. Dalo by se říci, že to rozhodlo i o celém utkání. Soupeř se z úvodního šoku nevzpamatoval, zato my jsme začali předvádět útočnou a účelovou hru. Do konce první půlky jsme vstřelili dalších sedm gólů, jeden padl při naší početní převaze. O góly se postarali, po pěkných akcích, pepe, petr dvakrát, michal, mirab a opět třikrát honza. Soupeř se do zápasu bohužel "nedostal" a tak to byla i trochu hra na jednu branku.

V druhé půli až taková pěkná hra na ledě vidět nebyla, soupeř dokonce začal hrát, to však hlavně v první dvacetiminutovce. Naše hra se již zredukovala hodně na individuální kace, jak kdyby si každý chtěl dát také branku, což však za tohoto stavu je i logické. Góly tedy prvně něpřicházely, až jsme zase ukázali více týmových útočných akcí a tak jsme soupeři nasázeli dalších sedm fíků, o které se postarali michal, honza, lubin a petr třikrát. Tým z Měřína nám vstřelil také gól a to na 16:1 snižoval přibližně v 72.minutě. A utkání se dohrálo za jasného vítězství našeho týmu nhú.

Tak první výhra nadstavby se určitě počítá, výsledek bych nepřeceňoval, ale určitě je potřeba kluky pochválit za jasné vítězství ze spoustou vyčnívajích individuálních výkonů. Pěkně kluci.