1.kolo PO ML 2017-18 : NHÚ - Stránecká Zhoř 9:2

Zápasy o umístění 17.-24.místo ML2017-18

V sobotu ráno dne 30.12.2017 jsme odehráli náš další zápas ML 2017-18.

Na led proti nám vyjel tým ze Stránecké Zhoři.

Tým ze Stránecké Zhoři patří ke stálým účastníkům soutěže ML a s tímto týmem jsme v naší historii odehráli několik zápasů ML. Bilanci máme vyrovnanou a výsledkově vypadá takto 2:3, 2:4, 2:4, 0:3, 6:4, 4:0, 7:3, 9:2, 5:2, 5:5, 9:3, 6:8, 4:5, 7:1, 5:5, 5:1, 4:6, 4:5 a 17:0.

Zápasy minulého ročníku jsme odehráli poměrem 5:1, 4:6 a 4:5. Letošní první zápas jsme nadělovali a vyhráli 17:0.

Pro úvodní hvizd naši trenéři určili následující sestavu.

Rous Petr ml.
...

..

NHÚ BALINKA : STRÁNECKÁ ZHOŘ 9:2 (6:2) - STATISTIKY - více zde

K našemu prvnímu zápasu nadstavby o umístění v ML 17-18 jsme nastoupili proti týmu Stránecké Zhoři, tedy týmu, který skončil po základní části za námi a navíc jsme naše úvodní utkání vyhráli jednoznačně. Takže jsme byli i favoritem dnešního zápasu. Oba soupeři na led nastoupili prakticky v plných sestavách a tak se očekával dobrý hokej.

Hned v úvodu jsme se snažili vzíti otěže do našich rukou či hokejek a na soupeře jsme vlétli s útočným stylem. V 5.minutě jsme také již vedli 1:0, to david dorážel střelu kapitána miry, čemuž předcházela i jejich první kombinace. Gól nás uspokojil a tak jsme hned poté vyrobili dvě hrubky, když jsme soupeři namazali na obrat 1:2, to v 6. a 7.minutě, jak přes kopírák. Naštěstí nás obrat "nezbrzdil" a stále jsme se hnali dopředu. I přes šance však zůstávalo na "časomíře" stejné skóre. Až ve 21.minutě jsme prolomili koncovku, to když si to projel nezadržitelně kluzištěm honza a k tyčce zavěsil, do brejku ho vypustil brácha pepé. Ve 24.minutě jsme skóre otočili na 3:2, to si vyměnili puk milda s jarou, který zakončil střelou z kruhů spoza obránce. Ve 29.minutě navýšil skóre snajpr david, to po akci až z našeho obranného pásma, přes miru a honzu david nezadržitelně z levého křídla skóroval. Ve 34.minutě to bylo již 5:2, po vyhraném buly mildou střílel od modré brácha raďas a milda puk nezištně dorazil. Ještě před půlí v 38.minutě navyšoval david na 6:2 nájezdem na brankáře zakončeným blafákem, po nahrávkách opět honzy a miry.

V kabině byla dobrá nálada, utkání jsme měli již ve "svých rukou" a tak jsme si chtěli zápas užít. Ve 43.minutě to bylo již 7:2, to střílel lubin od modré a dorážel peťa střelou přes beton z pravého křídla. V 56.minutě nahrával pepé a střílel tomáš, snad někam mezi betony. No a v 64.minutě jsme využili přesilovku, na 9:2 skóroval opět peťa, po vyšachování a nahrávkách jary a lubina od modré. Do konce utkání se nám již nepodařilo vstřelit ten desátý gól, i tak však šlo hlavně si zahrát dobrý hokej, čož se nadmíru dařilo. A tak skóre 9:2 ukazovalo na časomíře i po vypršení 80.minut, nálada byla super, krásný útočný hokej.

Excelentní výkon, dnes všichni odvedli výborný výkon. Netřeba nikoho vyzdvihovat. Statistiky mluví za vše. Soupeři díky za dobrou hru, a že nesložil zbraně i za nepříznivého výsledku.